Úvod

Kynologický klub Častá vznikol raz pred rokmi,keď sa stretlo pár nadšencov so svojimi štvornohými miláčikmi, aby sa za spoločnej pomoci naučili niečo nové, zaujímavé a prospešné.
Klub prešiel za tých pár rokov nejakou tou zmenou členov, psích rás, či odborného vedenia, ale zachoval si to dôležité a to lásku ku psom, pestrosť výcviku a celú tú pohodu okolo toho. Celý výcvik napriek svedomitosti berieme ako dobrý relax pre pánov a výbornú aktivitu pre psov. Naším cieľom nie sú 1.miesta na športových podujatiach, či stuhy za súťaže krásy, ale spokojnosť a odreagovanie sa našich štvornohých kamarátov a v konečnom dôsledku aj nás :).
Cvičák je čisto dobrovoľná aktivita.Za vstup do klubu a "cvičákové" hodiny sa neplatí žiadny členský poplatok (zatiaľ :). Každý majiteľ je zodpovedný za svojho psa a jeho činy. Ak máte záujem sa zapojiť, alebo sa prísť pozrieť na priebeh cvičenia, ste vítaní. Na rase, pôvode a veku vášho štvornohého kamoša nezáleží. Pes musí mať obojok, vôdzku, košík kvôli bezpečnosti a vy veľa trpezlivosti a dobrú náladu.

fotka